Servisní technik vodohospodářských zařízení

  • Brno

Pracovní místo ( Servisní technik vodohospodářských zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme servisního technika pro naše zařízení (přehled na www.asio.cz), který je schopen vykonávat práci v terénu v rámci celé ČR, případně i v zahraničí. Požadujeme základní znalost z oboru instalatérství, ŘP skupiny B, manuální schopnost Výhodou odborná způsobilost v elektrotechnice - vyhl. č. 50/78 Sb, a znalost svařování plastů. Dále požadujeme plné pracovní nasazení v rámci plnění zadaných úkolů, komunikativnost a ochotu a s tím související schopnost řešit i náročnější úkoly u zákazníka. Podmínkou je rovněž velmi dobrý zdravotní stav a morální bezúhonnost. Výhodou je zkušenost s obdobnou prací, případně doložené reference.

Nabízíme produktové finanční ohodnocení, benefity (mobil, služební vůz, příspěvek na penzijní pojištění, společné akce). Možnost dále se rozvíjet a vzdělávat.

Životopisy zasílejte na polaskova@asio.cz
Volné místo servisní technik vodohospodářských zařízení pro lokalitu Brno.