Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace Porodní asistenky se specializací

Porodní asistenky se specializací

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme ukončené vzdělání v oboru, praxe podmínkou. Plat - 11. pl. tř.
Nabízíme možnost ubytování v areálu nemocnice a firemní školku; možnost čerpání studijního volna v rámci celoživotního vzdělávání.
Volné místo porodní asistenky se specializací pro lokalitu Krnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Porodní asistenky se specializací

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace
Ulice: I. P. Pavlova 552
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Marta Vašíčková
E-mail: Bc. Marta Vašíčková
Telefon: +420 554 690 137

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace