Referent odpadového hospodářství, ekologie a BOZP

  • Planá nad Lužnicí

Pracovní místo ( Referent odpadového hospodářství, ekologie a BOZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky : SŠ (nejlépe ekologického směru), ale není podmínkou, zkušenosti na odborné pozici vítány, práce na PC (MS Office, Word, Excel, Outlook), dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, loajalita, časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce: evidence a správa odpadového hospodářství, vedení a zpracování agendy v návaznosti na environmentální politiku (IPPC), zajišťování agendy v oblasti BOZP, zabezpečování revizí vyhrazených technických zařízení, orientace v platné legislativě BOZP a odpadového hospodářství
Práce na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní společnosti s více než 110letou tradicí, 5 týdnů dovolené, odpovídající mzdové ohodnocení, měsíční motivační odměna, roční motivační odměna, příspěvek na stravování, jazykové vzdělávání, služební telefon a další zaměstnanecké výhody.
Kontakt: telefonicky, emailem.
Volné místo referent odpadového hospodářství, ekologie a bozp pro lokalitu Planá nad Lužnicí.