SRUBMONT s.r.o.

Automechanici

Odeslat

Pracovní náplň
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, stabilní zázemí, rozšíření kvalifikace, osobní přístup a k tomu náležité mzdové ohodnocení, možnost ubytování
Požadujeme: řidičský průkaz sk B, (případně i C), znalost svařování, zodpovědnost, samostatnost, profesionalitu, flexibilitu, čistý výpis z RT.
Po – Pá (7:00 – 15:30)
Volné místo automechanici pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: SRUBMONT s.r.o.
Ulice: Svatý Kříž 404
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Sopková
E-mail: Romana Sopková
Telefon: +420 724 567 773

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SRUBMONT s.r.o.