Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanici

Pracovní místo ( Automechanici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, stabilní zázemí, rozšíření kvalifikace, osobní přístup a k tomu náležité mzdové ohodnocení, možnost ubytování
Požadujeme: řidičský průkaz sk B, (případně i C), znalost svařování, zodpovědnost, samostatnost, profesionalitu, flexibilitu, čistý výpis z ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

pletař/ka Těžší práce, vhodná pro muže. Požadavky: řidičský průkaz sk. B Volné místo pletař/ka pro lokalitu Koloveč.
PLETEX KOLOVEČ s.r.o. Koloveč, Inzerováno včera

Prodavač/ka Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úvazek 37,5 hod/týdně - smíšená mzda 16 300 - 17 800,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí Poláčková na prodejně 379 495 307 nebo pí Matulková 725 853 352. Volné místo prodavač/ka pro ...
Západočeské konzumní družstvo Sušice Bělá nad Radbuzou, Inzerováno včera

Montážní dělník Požadujeme: * min. vyučen * manuální zručnost * zkušenosti ve výrobním závodě výhodou Vykonávané činnosti: * montáž termostatů a termostatických dílů Nabízíme: * 13. plat * 5 dni dovolené navíc * příspěvěk na stravování * příspěvek na penzijní ...
MAHLE Behr Holýšov s.r.o. Holýšov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit