Asistent/ka představenstva

  • Jičín

Pracovní místo ( Asistent/ka představenstva ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/KA PŘEDSTAVENSTVA
Popis pracovního místa
•odpovídá za veškerou administrativní činnost spojenou s chodem sekretariátu společnosti
•plní požadavky vedení společnosti – odpovědné a důvěrné povahy
•zajišťuje překlady cizích jazyků
•vyřizuje telefonické hovory, vyřizuje došlou a odesílanou poštu
•zajišťuje kontakt pracovníků společnosti a externích společností s vedením společnosti

Požadujeme
•SŠ vzdělání, zaměření ekonomické
•praxe v administrativě pro vedení společnosti výhodou
•aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem podmínkou (upřednostněna znalost NJ)
•dobrá znalost práce na PC – programy MS Office – Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
•řidičský průkaz sk. B výhodou
•organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme
•nástup možný ihned
•stálé a perspektivní zaměstnání
•zajímavou a zodpovědnou práci u mezinárodně orientované společnosti
•možnost uplatnění cizích jazyků
•firemní benefity (5 dní dovolené nad zák. rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, stravenky)

Kontakt
•petra.sepsova@hydra-components.com
•737 216 344
Volné místo asistent/ka představenstva pro lokalitu Jičín.