Vedoucí skladu

  • Petřvald

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ PETŘVALD HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI:
VEDOUCÍ SKLADU
Jsme perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost se stálým růstem.
VAŠE ÚKOLY:
• Řídit tým skladníků (9 pracovníků ve směnném provozu)
• Zodpovědnost za bezproblémový chod skladu – příjem a uskladnění zboží, stejně tak i výdej zboží k expedici k zákazníkům
• Obsluhu VZV, NZV a paletového vozíku
• Odpovědnost za evidenci veškerého zboží a dokumentů
• Práci s PC – inventarizace zásob a zpracování všech inventarizačních zápisů
• Komunikace s externími sklady, i kolegy napříč společností
CO NABÍZÍME:
• Motivující pracovní a finanční podmínky;
• Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní;
• Práci v přátelském kolektivu;
• Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, SODEXO stravenky)
• Nástup dohodou, možno ihned
POŽADUJEME:
• SOU/SŠ vzdělání
• Zkušenost s vedením skladu min 2 roky
• Řidičský průkaz podmínkou (VZV výhodou)
• Spolehlivost, pracovitost
• Čistý trestní rejstřík
Písemnou žádost vč. strukturovaného profesního životopisu zasílejte pod uvedením označení Vedoucí skladu na emailovou adresu personalni@candyplus.cz
Volné místo vedoucí skladu pro lokalitu Petřvald.