Mistr výroby

  • Tábor

Pracovní místo ( Mistr výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
Řízení a organizace práce na dílně.
Zpracování denního plánu výroby.
Příprava a koordinace zásobování materiálem
Kontrola technologické kázně, EMS BOZP na svěřené dílně
Vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě.
Trvalé zlepšování, racionalizace,
Pravidelná školení zaměstnanců
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického směru
Dále požadujeme:
manažerské a organizační schopnosti,
schopnost analyzovat a řešit problém,
matematicko - logické myšlení (plánování výroby, kapacitní výpočty, výpočet využití strojů),
znalost práce na PC (Word, Excel),
zvládání stresu.
Nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na rozvoji svěřeného úseku, profesní růst a osobní rozvoj, prostor pro samostatnost a kreativitu.
Podnikové stravování, dovolená navíc, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a sleva v podnikové prodejně.
Kontakt: zaslání životopisu a motivačního dopisu
Volné místo mistr výroby pro lokalitu Tábor.