mistr strojírenské výroby

  • Louny

Pracovní místo ( mistr strojírenské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Husova č.p. 552 Louny 1
Charakteristika:
Zajišťuje, řídí a organizuje činnost výrobního provozu
řídí a ogranizuje vedoucí linek svěřeného střediska
Činnost:
o vypracování podkladů pro plánování a řízení výroby
kontrola dosažených výsledků
spolupráce při zajiš´tování technické způsobilosti strojů, jejich údžby a oprav
vede a motovuje zaměstanace, zajištťuje komunikaci mezi zaměstnanci a vedením provozu
kontroluje dodržování zásad BOZP a PO
Pracovní povinnosti:
řízení provozu
spolupracuje při tvorbě a realizaci Systému jakosti ve Společnosti
kontrola pracovní kázbě
úzká spolupráce s Obchodním úsekem v souvislosti se zabezpečením prodeje
Požadavky:
Anglický jazyk na kominikativní úrovni /komunice s nadřízenými/
Ovládání PC na uživatelské úrovni
písemný projev
slovní projev, schopnost vyjadřování
mazažerské dovednosti
příspěvek na penzijní přip. firemní telefonní tarify, profesní růst, bonusy k pracovním a životním jubileím, k narození dítěte, vškeré příplatky dle ZP
kontakt:tel.: 415635134, e-mail: pelcova@pragalouny.cz, osobně Husova 552 Louny
Volné místo mistr strojírenské výroby pro lokalitu Louny.