Recepční

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5.května 9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba formou krátký x dlouhý týden od 7:00-19:00hod. Požadujeme: min. ÚSO vzdělání nebo ÚSV vzdělání, praxe vítána, příjemné vystupování, profesionalita, komunikativnost, loajalita, flexibilita a aktivní přístup k potřebám klientů, schopnost dobré komunikace v pracovním týmu, znalost práce na PC, znalost německého jazyka podmínkou, ruský jazyk a anglický jazyk výhodou. Nabízíme: pracovní podmínky v příjemném lázeňském prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvěk na penzijní připojištění, příspěvěk na dětskou rekreaci, zlevněné vstupenky do Aquafora, možnost dalšího profesního růstu, podnikové stravování, zvláštní prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky, e-mailem anebo osobně na adrese 5.května 9, 351 01 Františkovy Lázně.
Volné místo recepční pro lokalitu Františkovy Lázně.