Operátor/ka krajského call centra - práce z domu

  • Teplice

Pracovní místo ( Operátor/ka krajského call centra - práce z domu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o práci z domova!!!
- Telefonické sjednávání schůzek s klienty České pojišťovny
- Zaznamenávání dat do interní databáze
- Zjišťování zpětné vazby od klientů
- Úzká spolupráce s obchodním týmem a krajským ředitelem
- Administrativa spojená s výkonem práce
Požadujeme
- Příjemný a milý projev po telefonu
- Min. středoškolské vzdělání s výučním listem
- Znalost ČJ - mluvená i psaná forma
- Zápal pro úspěšnou práci
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Samostatnost, osobní zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu
Nabízíme
- Maximální odbornou a praktickou pomoc
- Spolupráci na DPP
- Možnost práce při studiu, pro maminky/tatínky na rodičovské dovolené, …
- Získání praxe a možnost další spolupráce v rámci týmu
- Zajímavou odměnu (záleží na aktivitě daného operátora)
- Flexibilní pracovní doba
- Mobilní telefon, slevy na produkty ČP a další výhody
V případě zájmu zasílat životopis na email martina.havelkova@ceskapojistovna.cz
Volné místo operátor/ka krajského call centra - práce z domu pro lokalitu Teplice.