AUFEER DESIGN, s.r.o.

Graphical User Interface Designer

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: telefonicky: 326 700 494 (po-pá, 8-16 hod.), e-mailem: afd@afd.cz

Náplň práce
- Práce v mezinárodním týmu
- Tvorba grafického uživatelského rozhraní GUI/HMI
- Příprava a vedení prezentací

Požadujeme
- Vzdělání v oblasti designu, min. bakalářské
- Kreativní myšlení
- Týmového ducha
Volné místo graphical user interface designer pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Graphical User Interface Designer

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AUFEER DESIGN, s.r.o.
Město: Mladá Boleslav

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Markéta Pekárnová
E-mail: Bc. Markéta Pekárnová
Telefon: +420 326 700 494

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUFEER DESIGN, s.r.o.