hlavní účetní, mzdový/á účetní, finance a ekonomika

  • Olomučany

Pracovní místo ( hlavní účetní, mzdový/á účetní, finance a ekonomika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
POŽADUJEME: praxe v oboru min. 4 roky, znalost účetního programu Money S3 výhodou, vhodné i pro OZP, angličtina (mírně pokročilá).
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování daňových přiznání (DPH, daň z příjmů), vedení mzdové agendy (100 zaměstnanců), kontrola učetních úkonů cca 20 uživatelů, spolupráce s auditorem (jedná se o společnost podléhající auditu), spravování bankovních účtů (platby, …), podávání hlášení INTRASTAT.
NABÍZÍME: zajímavé platové ohodnocení, dovoz na pracoviště z Blanska zajištěn, příspěvěk na obědy, stravování v místě pracoviště, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení.
Kontakt: telefonicky v době 7.00-17.00 hod na č. 776 519 934 - p. Ondřej Janů, na e-mail. adrese: janu@domestav.cz nebo osobně.
Volné místo hlavní účetní, mzdový/á účetní, finance a ekonomika pro lokalitu Olomučany.