Samostatný technolog

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Samostatný technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
příprava a realizace technologických projektů včetně normotvorné činnosti
spolupráce s oddělením konstrukce, výroby a kvality v oblasti zlepšování technologického toku výroby
zavádění nových progresivních technologii

Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání technického směru
praxe v oblasti technologie zakázkové výroby předností
znalost německého/anglického jazyka
zkušenosti z automobilového průmyslu jsou vítány

Nabízíme:
zázemí prosperující firmy
odpovídající finanční ohodnocení /zákl. mzda + měsíční prémie + měsíční bonus
příjemné pracovní prostředí
možnost profesního a osobního rozvoje
sociální výhody

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na adresu: Želivského 11, 466 05 Jablonec nad Nisou, e-mail d.novotna@jbn.cz, tel. kontakt 483 359 413, případně 602 534 688.
Volné místo samostatný technolog pro lokalitu Jablonec nad Nisou.