Finančně obchodní manažer

  • Písek

Pracovní místo ( Finančně obchodní manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

•Zodpovědnost za oblast finančního řízení a finanční výsledky společnosti, nastavení finanční strategie
•Zodpovědnost za ekonomickou agendu společnosti
•Tvorba finančních plánů (rozpočty a cash flow) a dohlížení na jeho plnění, tvorba analýz
•Řízení nákladů společnosti, optimalizace výdajů společnosti, hledání efektivních řešeních pro úsporu nákladů
•Controlling a reporting, příprava ekonomických podkladů pro vedení a představenstvo společnosti
•Marketing, analýza trhu, vyhledání nových obchodních příležitostí, příprava smluv
•Reprezentace společnosti na jednáních
•Vedení týmu podřízených
Požadujeme:
•SŠ/VŠ ekonomického směru
•Praxe v oblasti finančního řízení min 5 let
•Znalost účetní a daňové legislativy a controllingových postupů
•Praktické zkušenosti s rozpočtováním
•Strategické a analytické myšlení
•Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
•Efektivní komunikace a manažerské schopnosti
Výhody:
•Anglický jazyk na vyšší úrovni
•Znalost systému SAP a Helios
Nabízíme:
•zajímavá, samostatná a různorodá práce
•uplatnění vlastních nápadů a řešení
•možnost profesního a odborného růstu
•odpovídající finanční ohodnocení
•balíček zaměstnaneckých benefitů
Volné místo finančně obchodní manažer pro lokalitu Písek.