FRISÖR KLIER správní s.r.o. Kadeřník/kadeřnice

Kadeřník/kadeřnice

Odeslat

Pracovní náplň
přijímáme i rekvalifikanty v oboru kadeřnice/kadeřník
po zkušební době plný úvazek
Hlásit se telefonicky na číslo 417 562 517 - paní Zemanová, nebo osobně v kadeřnictví Klier v OC Olympia.
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Teplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřník/kadeřnice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISÖR KLIER správní s.r.o.
Ulice: Srbická 464
Město: Teplice
PSČ: 415 10

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Zemanová
E-mail: Renata Zemanová
Telefon: +420 417 562 517

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISÖR KLIER správní s.r.o.