Kadeřník/kadeřnice

Pracovní místo ( Kadeřník/kadeřnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
přijímáme i rekvalifikanty v oboru kadeřnice/kadeřník
po zkušební době plný úvazek
Hlásit se telefonicky na číslo 417 562 517 - paní Zemanová, nebo osobně v kadeřnictví Klier v OC Olympia.
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Teplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

kadeřník/kadeřnice místo výkonu práce:Pražská č.p. 91 440 01 Louny 1 vyučení v oboru, vhodné pro absolventy kontakt: tel.: 474651294, e-mail: hygie@razdva.cz, osobně až po telefonické dohodě Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Louny.
Hygie družstvo kadeřníků Chomutov Louny, Inzerováno před 5 dny

Kadeřník/Kadeřnice Místo výkonu práce: Kadeřnictví Klier, Fórum Ústí nad Labem, Bílinská 3490/6, 400 01 Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení. Nabízíme: mzdu 14 900 - 25 000,- Kč. dle pracovního výkonu, hrazená školení, karierní postup, příspěvek na pracovní pomůcky, ...
FRISÖR KLIER správní s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno před 7 dny

Provozní relaxačního centra (asistentka jednatele) VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM [JM] Místo výkonu práce: Za Sadem č.p. 94, Děčín XXVII-Březiny, 405 02 Děčín 2 (pracoviště se bude měnit) Přijmeme asistentku jednatele pro aktivity společnosti v Děčíně, funkci spojenou s pozicí ...
Emavi s.r.o. Děčín, Inzerováno déle jak týden