Všeobecná sestra bez osvědčení

  • Jičín

Pracovní místo ( Všeobecná sestra bez osvědčení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 32211
VŠEOBECNÁ SESTRA BEZ OSVĚDČENÍ - pracoviště Jičín.
Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín, nebo email: lenka.vycitalova@nemjc.cz

Nabízíme:
- práci na akreditovaném pracovišti
- adekvátní pracovní a platové podmínky
- plný úvazek
- týden dovolené navíc
- podporu profesního růstu, vzdělávání
- možnost ubytování
- dotované stravování
- podporu při vyřízení veškeré dokumentace nutné pro vyřízení zaměstnanecké karty, podporu při zapracování
- vhodné i pro absolventy

Požadavky:
- odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., místo vhodné i pro cizince s povolením k výkonu nelékařského povolání na území ČR na dobu určitou
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost
- znalost ČJ

DATUM NÁSTUPU dohodou
Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.
Volné místo všeobecná sestra bez osvědčení pro lokalitu Jičín.