Telesales consultant

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Telesales consultant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na email - michaela.benikova@ohspol.cz

do předmětu uveďte název pozice

Charakteristika:

- telefonická a emailová komunikace se zákazníkem
- odpovědí zákazníkům
- příprava zákazníků na osobní schůzky s OZ
- přímá komunikace a plánování marketingových kampaní
- práce s DTB a její kontrola

Co požadujeme?

- ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- výborná znalost českého jazyka
- jasný, srozumitelný a příjemný hovorový projev
- výborná znalost MS Office
- schopnost okamžitě reagovat na potřeby zákazníků
- komunikativnost, trpělivost, schopnost zvládat stresové situace

Co nabízíme?

- samostatnou práci
- motivující mzdu
- HPP na dobu neurčitou
- fixní plat + odměny
- celkové zaškolení na náklady společnosti
- možnost profesního růstu
- pravidelná školení z důvodu osobního rozvoje
Volné místo telesales consultant pro lokalitu Karlovy Vary.