Prodavač zahradní a lesní techniky, el. nářadí, železářství

  • Mladá Vožice

Pracovní místo ( Prodavač zahradní a lesní techniky, el. nářadí, železářství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vhodné pro absolventy!
práce v sobotu 2x v měsíci (7:30-11:00)
Prodavač zahradní a lesní techniky, el.nářadí, železářství, barev a laků, domácích potřeb
vzdělání nebo praxe v oboru a znalost zahradní techniky je výhodou, dále požadujeme znalost práce na PC, chuť stále se vzdělávat v oboru, samostatné myšlení, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování a
schopnost jednat se zákazníkem, chuť pracovat, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk.B výhodou
Nutno zaslat životopis na email: info@technikaprozahradu.cz
Nabízíme kvalitní zázemí rozvíjející se společnosti, zaměstnaneckou slevu, příspěvek na stravu, možnost úpravy pracovní doby – 1 den v týdnu volný – je na domluvě, služební telefon
Kontakt: emailem na: info@technikaprozahradu.cz
Volné místo prodavač zahradní a lesní techniky, el. nářadí, železářství pro lokalitu Mladá Vožice.