Commercial Project Manager

  • Brno

Pracovní místo ( Commercial Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Siemens s.r.o. o.z. Siemens Industrial Turbomachinery, Olomoucká 7/9, 155 00 Brno

Prvotní kontakt:
- E-mail: karolina.charouzkova@siemens.com

Upřesňující údaje:
- Řízení projektů z pohledu ekonomického, nutná kontrola, vyhodnocování rizik, reporting.

Zodpovědnosti:
- Ekonomické řízení projektů realizovaných v Brně a místem instalace v oblasti Asie a Pacifiku - kontrola plateb, smluvních podmínek kontraktů, ECC, akreditivy, bankovní záruky
- Administrace projektů v IS SAP - otevírání a uzavírání zakázek, změna statusu projektu
- Kontrola projektu - plánování nákladů, reporting, analýza a sledování nákladů
- Vyhodnocování a řízení rizik a příležitostí
- Příprava podkladů pro měsíční a roční uzávěrky, příprava podkladů pro audit
- Pravidelný interní a externí reporting

Požadavky na zaměstnance:
- VŠ (ekonomický směr výhodou)
- Znalost AJ na min.C1 - schopnost odborné komunikace a prezentace
- Prokazatelné znalosti a zkušenosti kulturního a obchodního prostředí oblasti Asie a Pacifiku (zejména Indie) - min. 10 let
- Zkušenosti v oblasti controllingu a komerčního řízení projektů podmínkou
- Znalost kalkulací, controllingu a project managementu
- Velmi dobrou znalost MS Office, zkušenosti se SW SAP výhodou
- Velmi dobré komunikační dovednosti, analytické schopnosti
Volné místo commercial project manager pro lokalitu Brno.