Obchodní asistent/ka

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Obchodní asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obchodní asistent/ka - Kutná Hora
Pro naši pobočku v Kutné Hoře přijmeme zaměstnance do kanceláře pro podporu obchodního oddělení.
Tato práce vyžaduje pečlivost a každodenní telefonickou komunikaci se zákazníky.
Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás Práce pro OZP.
Náplň práce
Vedení administrativy související s obchodním oddělením.
Telefonická komunikace se zákazníky (sjednávání schůzek, získávání objednávek atd.).
Tvorba a udržování databáze.
Příprava smluv.
Tvorba statistik.
Zpracovávání nabídek.

Požadujeme
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.
Tah na branku.
Znalost práce na PC, Word, Excel.
Nabízíme
Pracovní smlouva.
Příjemné pracovní prostředí.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR).

Nástup možný ihned.
V případě vašeho zájmu zašlete životopis. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: prokesova.l@smero.cz
Do předmětu e-mailu napište název pozice „Obchodní asistent/ka - Kutná Hora“

Uchazeče/čky, které vybereme do výběrového řízení, budeme kontaktovat.
Volné místo obchodní asistent/ka pro lokalitu Kutná Hora.