Kvalitář/ka přípravy výroby

  • Ostrov

Pracovní místo ( Kvalitář/ka přípravy výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov u Lanškrouna
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- kvalitativní analýza dílu v projektu, kontrola a ověřování účinnosti zavedeného opatření proti možnému vzniku kvalitativních vad v následné sériové produkci, zpracovávání zprávy o vzorkování a činnosti s tím spojené
- úzká spolupráce s výrobou, podílení se na zlepšování procesů jakosti ve výrobě a na kontrole dodržování systému řízení jakosti ve výrobě
- zodpovědnost za spokojenost zákazníka s kvalitou dodávaných dílů v průběhu projektu, analýza měrových zpráv s cílem minimalizovat počet korekčních kol
POŽADUJEME:
- min ÚSO technického směru
- znalost měření a zásad metrologie a nástrojů kvality
- znalost (alespoň základní orientace) FMEA, MSA, SPC, PPAP-EMPB, IMDS, znalost postupů dle APQP
- znalost výkresové dokumentace
- praxe v oboru min. 1 rok, v automotive výhodou
NABÍZÍME:
- stabilní pracovní místo
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
Volné místo kvalitář/ka přípravy výroby pro lokalitu Ostrov.