Commercial Project Manager

  • Brno

Pracovní místo ( Commercial Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvnín kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Siemens s.r.o., o.z. Siemens Industrial Turbomachinery, Olomoucká 7/9,
155 00 Brno
Popis pozice:
Řízení projektů z pohledu ekonomického, nutná kontrola, vyhodnocování rizik,
reporting.
Zodpovědnosti
ekonomické řízení projektů realizovaných v Brně a místem instalace v oblasti Asie a
Pacifiku - kontrola plateb, smluvních podmínek kontraktů, ECC, akreditivy, bankovní
záruky
administrace projektů v IS SAP - otevírání a uzavíraní zakázek, změna statusu
projektů
kontrola projektů – plánování nákladů, reporting, analýza a sledování nákladů
vyhodnocování a řízení rizik a příležitostí
příprava podkladů pro měsíční a roční uzávěrky, příprava podkladů pro audit
pravidelný interní a externí reporting

Požadavky
VŠ (ekonomický směr výhodou)
znalost AJ na min. C1 - schopnost odborné komunikace a prezentace
prokazatelné znalosti a zkušenosti kulturního a obchodního prostředí oblasti Asie a
Pacifiku (zejména Indie) – min. 10 let
zkušenosti v oblasti controllingu a komerčního řízení projektů podmínkou
znalost kalkulací, controllingu a project managementu
velmi dobrou znalost MS Office, zkušenosti se SW SAP výhodou
velmi dobré komunikační dovednosti, analytické schopnosti
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo commercial project manager pro lokalitu Brno.