Mistr jaderny

  • Brno

Pracovní místo ( Mistr jaderny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky nebo e-mailem

MZDA?
Základ 25. - 28.000 Kč + 6% docházkový bonus + čtvrtletní výrobní bonus do 15 000 Kč
CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?
organizuje práci svého střediska za účelem plnění úkolů a výrobních výsledků
odpovídá za plnění kvalitativních a kvantitativních ukazatelů ve stanovených lhůtách
odpovídá za dodržování stanovených technologických postupů
odstraňuje příčiny výrobních zmetků, zajišťuje dodržování kvality výroby
řeší poruchy výrobních strojů, přijímá nápravná opatření
řídí operátory jaderny a pomáhá jim při plnění výrobních úkolů
koordinuje svou a střediskovou činnost s ostatními útvary firmy
hodnotí své podřízené, optimalizuje jejich rozmístění dle jejich kvalifikace
vede příslušnou střediskovou dokumentaci
V případě zjištění neshod má pravomoc zastavit výrobu jader nebo odmítnout dodávku surovin, pokud neodpovídají specifikaci.
CO POŽADUJEME?
praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě, nejlépe v oboru slévárenství či přímo výrobě jader
organizační a řídící dovednosti
schopnost týmové spolupráce
aktivní přístup při řešení výrobních problémů
zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
příspěvek na stravování v závodní jídelně na 2 jídla za odpracovaný den
pružnou pracovní dobu
profesní vzdělávání
25 dnů dovolené
Volné místo mistr jaderny pro lokalitu Brno.