vedoucí a praktikanti pro letní dětské tábory

  • Lubenec

Pracovní místo ( vedoucí a praktikanti pro letní dětské tábory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: rekreační středisko Lubenec
mzda dle délky turnusu - brigáda
Agentura pohybující se na trhu dětské rekreace již více než 24 let hledá spolehlivé,
zodpovědné a nadšené ODDÍLOVÉ VEDOUCÍ a PRAKTIKANTY na letní dětské tábory v RS
Lubenec u Karlových Varů.
Lubenec 1 – 6. 8. – 17. 8. 2017
Lubenec 2 – 17. 8. – 28. 8. 2017
Požadujeme trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, věk min. 18 let (oddílový
vedoucí), věk min. 16 let (praktikant), opravdové nadšení pro práci s dětmi a spoustu
energie. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení (praktikanti bez fin.ohodnocení), práci
v mladém dynamickém kolektivu, odborné proškolení, praxi v daném oboru s možností
osobního růstu a smysluplně vyplněn volný čas, stravu a ubytování v areálu zdarma.
Ubytování, strava, školení BOZP
kontakt:tel.: 775772223, 602699771, e-mail: haul.dvorakova@seznam.cz, haul@haul.cz
Volné místo vedoucí a praktikanti pro letní dětské tábory pro lokalitu Lubenec.