PUMR & RYBA, TRANSPORT - SPEDITION, spol. s r. o.

AUTOMECHANIK/-ČKA - OPRAVÁŘ/-KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Odeslat

Pracovní náplň
AUTOMECHANIK/-ČKA - OPRAVÁŘ/-KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL - pracoviště Prostřední Nová Ves.
V případě zájmu pište na e-mail: nechanicky@pumr-ryba.cz, bližší informace na tel.: 724171885 p. Nechanický.
Požadujeme min. vyučení, praxe výhodou, nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené.
Volné místo automechanik/-čka - opravář/-ka nákladních vozidel pro lokalitu Lázně Bělohrad.

Nabízíme
Nástup možný od: 31. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK/-ČKA - OPRAVÁŘ/-KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: PUMR & RYBA, TRANSPORT - SPEDITION, spol. s r. o.
Ulice: 48
Město: Lázně Bělohrad
PSČ: 507 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luboš Nechanický
E-mail: nechanicky@pumr-ryba.cz
Telefon: +420 724 171 885

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PUMR & RYBA, TRANSPORT - SPEDITION, spol. s r. o.