ZPA Jinonice, a.s.

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Restaurace Radava, V Lukách č.p. 1515, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Turnusové služby - krátký/dlouhý týden
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Ústí nad Orlicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ZPA Jinonice, a.s.
Ulice: V Lukách 1515
Město: Ústí nad Orlicí
PSČ: 562 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Kapoun
E-mail: kapoun@radava.cz
Telefon: +420 724 031 983

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZPA Jinonice, a.s.