Advokádní koncipient/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Advokádní koncipient/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Originální životopisy a motivační dopisy zasílejte do 2.12.2016 na adresu jihlava@snadvok.cz

Středně velká advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA, se sídlem v Brně pro svou pobočku na adrese Banskobystrická 157 hledá advokátní koncipientku / advokátního koncipienta.
Jedná se o práci v příjemném kolektivu s možností věnovat se rozmanité agendě z řady různých právních oblastí, včetně průběžné spolupráce se svou školitelkou. Advokátní koncipient/ka získá též nemalé dovednosti v oblasti vedení advokátní kanceláře.
Předpokládáme výbornou znalost platného práva, cit pro formální úpravu a gramatickou bezchybnost vyhotovovaných dokumentů a dodržování společenské etikety.
Požadujeme znalost cizích jazyků a schopnost jejich aplikace v praxi (zejména anglický a/nebo německý jazyk).
Volné místo advokádní koncipient/ka pro lokalitu Brno.