Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

lakýrník

Pracovní místo ( lakýrník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Dukelská 1262, Rokycany
Náplň práce: příprava karbonových a kovových rámů před lakováním, lakýrnické práce, kontrola kvality, případné opravy v souladu s technologickými postupy
Požadujeme: vzdělání střední odborné s výučním listem, praxe v oboru podmínkou
Nabízíme: platové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělníci do výroby plastových oken Praxe výhodou, nikoli podmínkou. Vítáni jsou i absolventi oborů jako je např.: truhlář, zámečník, lakýrník a pod. Volné místo dělníci do výroby plastových oken pro lokalitu Zlonice.
VORLÍČEK-PLAST, s.r.o. Zlonice, Inzerováno před 2 dny

Lakýrník ocelových dílů - Slaný Požadujeme: Vyučen nebo praxe v oboru se znalostí užívání technologií v průmyslového lakování Nabízíme: odpovídající ohodnocení včetně odměn, osobního ohodnocení firemní benefity( jako 13. plat, stravování ve firmě, pojištění a ...
Humares s.r.o. Kladno, Inzerováno před 2 dny

lakýrník Výkon práce: Slaný a Stochov - potvrzení o praxi (nebo čestné prohlášení) Volné místo lakýrník pro lokalitu Slaný.
F.X. MEILLER Slaný s.r.o. Slaný, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit