OBRÁBĚČ/-KA (BRUSIČ/-KA VÁLCŮ)

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBRÁBĚČ/-KA (BRUSIČ/-KA VÁLCŮ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou; nástup možný ihned nebo dohodou; dvousměnný provoz
- Náplň páce: opracování pogumovaných válců na brusce a soustruhu
- Požadujeme: min. základní, manuální zručnost
- Nabízíme: stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, 5 týdnů dovolené, přípspěvek na závodní stravování
- Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com, případně volejte na tel.: 495 753 255 (pí. Kučerová)
Volné místo obráběč/-ka (brusič/-ka válců) pro lokalitu Hradec Králové.