Pokojský/á

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Pokojský/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Excelsior, Hlavní třída 121 nebo Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: směny od 7:00-15:30hod, v případě směny v sobotu nebo neděli, volný den v týdnu. Požadujeme: spolehlivost, základní znalost německého a ruského jazyka výhodou, praxe výhodou. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou v hotelu s celoročním provozem , k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny, zákonné příplatky za práci v sobotu, neděli a ve svátek, zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvěk na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy. Kontakt pro uchazeče: telefonicky v pracovní dny od 10:00-13:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně, Po-Pá 10:00-13:00hod.
Volné místo pokojský/á pro lokalitu Mariánské Lázně.