Recepční s noční službou

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Recepční s noční službou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Excelsior, Hlavní třída 121, 353 01 Mariánské Lázně nebo Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem ihned nebo dle dohody. Pracovní doba: noční směny v rozmezí Po - Ne od 19:00-7:00hod. Náplň práce: hlavní náplní práce je provedení noční uzávěrky účtů, příprava nových příjezdů, drobné administrativní práce, dohled na provoz hotelu v nočních hodinách. Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, spolehlivost, schopnost samostatné práce, dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC, nutná základní znalost německého jazyka a základní znalost ruského jazyka výhodou. Praxe výhodou. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou v hotelu s celoročním provozem, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny, zákonné příplatky za práci v sobotu, neděli, v noci a ve svátek, poskytujeme zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvěk na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem aj. bonusy. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny od 10:00-13:00hod, e-mailem anebo osobně v kanceláři na adrese Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně Po-Čt 10:00-13:00.
Volné místo recepční s noční službou pro lokalitu Mariánské Lázně.