Vedoucí pracoviště

  • Krnov

Pracovní místo ( Vedoucí pracoviště ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Albrechtická 121
Pracovní pozice: Vedoucí pracoviště (servis autobusů, nákladních a přípojných vozidel)

Náplň práce:
- Samostatně vede svěřené pracoviště po stránce obchodní, finanční, provozní/technické, včetně personální práce.
- Zajišťuje komunikaci se zákazníky a koordinuje činnosti zaměstnanců.
- Přijímá a předává vozidla k provedení údržby/opravy; kontroluje a předává vozidla po údržbě/opravě.
- Eviduje, vystavuje a zpracovává doklady ohledně poskytovaných služeb (faktury, zakázkové listy, náhradní díly apod.), monitoruje a řeší stav pohledávek.
- Očekáváme: vzdělání v oborech - automobilních, opravář zem. strojů, mechanik, autotronik, provoz a ekonomika dopravy, logistika, řízení dopravy a v příbuzných oborech (s praxí v autodopravě nebo autoopravárenství). ŘP není podmínkou !
- Praxe v řízení týmu minimálně 2 roky.
- Technické znalosti skupin a systémů vozidel.
- Znalost skladového hospodářství.
- Zájem o obor.
- Komunikativnost, bezúhonnost, časovou flexibilitu.
- Uživatelskou znalost PC.
Nabízíme:
- Nástup možný ihned.
- Motivující finanční ohodnocení.
- Zázemí stabilní české společnosti.
- Možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu.
- Zajímavou, různorodou práci.
- Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.

www.kar.cz
Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování.
Hlásit se na e - mail : personalista@kar.cz
Z : 24.1.2017
Volné místo vedoucí pracoviště pro lokalitu Krnov.