Operátor energetického bloku

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Operátor energetického bloku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: min. vyučení v oboru elektro, vyhl. 50/1978 Sb., práci s PC, zájem o obor a chuť se dále vzdělávat, pracovní nasazení, analytické myšlení, smysl pro odpovědnost, schopnost plánovat údržbu a revize, praxe v obdobném provozu výhodou, nikoliv podmínkou
Náplň práce: práce ve směnném nepřetržitém provozu, řízení energetického bloku, udržování sledovaných parametrů na předepsaných hodnotách, pravidelná pochůzková činnost a vizuální kontrola stavu zařízení
Nabízíme: práci v nově vybudovaném moderním zařízení, adaptační proces a plné zaškolení, dobré platové ohodnocení a odměny za výkon, plat 20 000 – 25 000 Kč/měsíc hrubého + příplatky za práci přesčas, za práci v noci, za práci v sobotu/neděli, za práci ve svátek, zaměstnanecké výhody – stravenky, dlouhodobou perspektivu, další odborné vzdělávání
Místo výkonu práce: Karlov197, Kutná Hora
Volné místo operátor energetického bloku pro lokalitu Kutná Hora.