Řidič vysokozdvižného vozíku

  • Račice

Pracovní místo ( Řidič vysokozdvižného vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO POŽADUJEME:
Bez čeho se neobejdeme:
1)Výuční list
2)Platné oprávnění na VZV
3)Praktické zkušenosti s řízením VZV do 5-ti tun
4)Zdravotní způsobilost
5)Podmínkou přijetí je absolvování praktické části
Co vás můžeme doučit:
1)Průkaz a oprávnění na vazače/jeřábníka
Zbožná přání zaměstnavatele:
1)praktické zkušenosti s řízením VZV do 5-ti tun velkých ocelových konstrukcí a praxi v průmyslovém areálu

CO NABÍZÍME:
1)Zajímavé platové ohodnocení
2)13. plat, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
3)Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea
4)Přátelský kolektiv a práci v nejmodernější firmě ve svém oboru
5)Firemní akce (formální i neformální), kurzy anglického jazyka
6)Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
První kontakt telefonicky- domluvit si schůzku nebo e-mailem.
Volné místo řidič vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Račice.