XIN SHENG, S.R.O.

kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
práce také v sobotu
čínská kuchyně
kontakt: telefonicky na 773875555.
Volné místo kuchař pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 04. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: XIN SHENG, S.R.O.
Ulice: 9. května 2886
Město: Tábor
PSČ: 390 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jian Feng Huang
Telefon: +420 773 875 555

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: XIN SHENG, S.R.O.