Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE VEDOUCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme zástupce vedoucí na HPP do prodejny hraček v Českých Budějovicích.
Požadujeme: praxi ve vedení lidí, flexibilitu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, orientaci na zákazníka, zodpovědný přístup k práci.
Nástup možný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA - práce na pokladně a prodejní ploše; prodej textilu, potravin i domácích potřeb Pracovní doba: 2 směny (prodejní doba od 9:00 do 18:00 hod. pondělí - neděle) Požadujeme: základní uživatelskou znalost práce na PC Nabízíme: zaměstnanecké slevy na ...
TRIVIN spol. s r.o. Písek, Inzerováno včera

SPECIALISTA PRO OBLAST BOZP a PO, ŘÍZENÍ JAKOSTI, od 30 000 Kč Zabýváte se implementací a kontrolou dodržování legislativních požadavků a firemních standardů v oblasti BOZP, PO a odpadového hospodářství? Můžete nabídnout zkušenosti se systémem řízení jakosti? Jestliže Vaše praxe obsáhne tyto zkušenosti, ...
Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno včera

STAVBYVEDOUCÍ - pracoviště v Milevsku a okolí Pracovní náplň: vedení staveb + jejich řízení Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního směru Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Milevsko.
UNIKO PÍSEK, s.r.o. Milevsko, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit