Dráčik - DUVI CZ s.r.o.

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Přijmeme zástupce vedoucí na HPP do prodejny hraček v Českých Budějovicích.
Požadujeme: praxi ve vedení lidí, flexibilitu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, orientaci na zákazníka, zodpovědný přístup k práci.
Nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kariera@dracik.cz a do předmětu prosím uveďte České Budějovice/zástup.
První kontakt s uchazečem vždy prvně e-mailem.
Volné místo zástupce vedoucí pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZÁSTUPCE VEDOUCÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Dráčik - DUVI CZ s.r.o.
Ulice: Na Sádkách 1444
Město: České Budějovice
PSČ: 370 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eliška Lašová
E-mail: Eliška Lašová
Telefon: +420 739 658 393

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dráčik - DUVI CZ s.r.o.