Softwarový/á specialista/ka Junior (vstupní pozice pro SW specialistu/ku)

  • Cheb

Pracovní místo ( Softwarový/á specialista/ka Junior (vstupní pozice pro SW specialistu/ku) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Janáčkova 11, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pružná pracovní doba (na pozici SW specialista/ka, možný home office). Očekáváme: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (automatizace), komunikativní schopnost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou (technická), alespoň základní znalost programování řídícího systému SIEMENS - STEP 7 a WinCC, vyhláška §50, řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat do zahraničí, zájem o další vzdělávání, profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, odolnost vůči stresu. Nabízíme: zázemí české firmy, kvalitní technické vybavení, možnost seberealizace a osobního růstu ve firmě, příjemný pracovní kolektiv, motivační program, nadstandardní finanční ohodnocení. Kontakt pro zájemce: e-mailem.
Volné místo softwarový/á specialista/ka junior (vstupní pozice pro sw specialistu/ku) pro lokalitu Cheb.