REFERENT LOGISTIKY A NÁKUPU

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT LOGISTIKY A NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- komunikace s dodavateli a zajištění dodávky materiálu dle požadavek zákazníků
- plánování potřeby materiálu a objednání od dodavatelů
- zkušenosti s ERP / MRP systémy
- sledování výše zásob
- průběžně zlepšování procesů a interních postupů
- dodržování požadavků ISO 9001
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ
- Dobré komunikační dovednosti.
- Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou - denní komunikace v angličtině s dodavateli
- Smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, schopnost prosadit se, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
- Zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová:
e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz
tel. 482 710 520, 774 287 533
Volné místo referent logistiky a nákupu pro lokalitu Liberec.