SERVISNÍ TECHNIK/ČKA

  • Liberec

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK/ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Informace o pracovním místě:
- místo práce: INTERSERVIS LIBEREC, 28. října 41, 460 07 Liberec 7
- druh pracovního poměru: plný úvazek
- plat: 19 - 26 000,-
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
- zpracování servisních požadavků
- opravy v kategorii spotřební elektronika
- technická podpora
- objednávka dílů
- práce s PC
Požadavky na zaměstnance:
- vyučený v oboru
- praxe v oboru
- flexibilita
- příjemné vystupování
- odolnost proti stresu
- ovládání práce na PC (MS Office - Excel, Word, PP)
- příjemnou, komunikativní osobnost s dobrou sebeprezentací
- velmi dobré organizační schopnosti, umění určování si priorit
- spolehlivost, pečlivost, důslednost
- schopnost práce pod stresem
Strukturovaný životopis zasílejte na: kolarik@inter-servis.cz
Volné místo servisní technik/čka pro lokalitu Liberec.