OBSLUHA VRTNÉ SOUPRAVY / ŘIDIČ

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( OBSLUHA VRTNÉ SOUPRAVY / ŘIDIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
- obsluha a údržba vrtné soupravy v rámci budování vodních zdrojů s výhledem na pozici vrtmistra
- řízení nákldních vozidel a jejich údržba
- odpovědnost za dodržování BOZP
Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- střední odborné vzdělání, vyučen ideálně v oboru opravář
- praxe alespoň 3 roky
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- organizační a komunikační schopnosti
- řidičské oprávnění sk. C, výhodou E
- případně platný profesní, strojní průkaz
Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci v terénu
- zaučení a vedení odpovědným pracovníkem
- možnost zvýšení kvalifikace
- zaměstnanecké výhody, příspěvek na stravování
- dobré mzdové ohodnocení v návaznosti na výkon
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu ve firmě s dlouholetou tradicí
Nástup možný ihned
Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail halla@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Petr Halla, tel.: 777 290 830.
Volné místo obsluha vrtné soupravy / řidič pro lokalitu Velké Meziříčí.