Referent zaměstnávání vězněných osob

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Referent zaměstnávání vězněných osob ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme dosažené střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), znalost práce na PC.

Nabízíme 30 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, možnost přidělení městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, možnost ubytování na ubytovně VS ČR ve Stráži pod Ralskem, příspěvek na stravování, kultrurní a sportovní vyžití (posilovna, sauna), rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních zařízeních Vězeňské služby ČR, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, lékařskou péči.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.

Výkon práce v přímém kontaktu s vězněnými osobami.

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem.
Volné místo referent zaměstnávání vězněných osob pro lokalitu Stráž pod Ralskem.