VOP CZ, s.p. Seřizovači - obsluha CNC obráběcího centra

Seřizovači - obsluha CNC obráběcího centra

Odeslat

Pracovní náplň
z: 23.1.2017 a: 12.10.2017 Požadavky: vzdělání: vyučen v oboru - obsluha číslicově řízených strojů, obráběč kovů nebo ÚSO technického zaměření. Výhodou praxe s obsluhou CNC strojů.
Nabízíme: silné zázemí českého podniku, motivující finanční ohodnocení. Zaměstnanecké benefity: 7,5 h pracovní doba, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, dotované závodní stravování, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), závodní preventivní péči, volnočasové aktivity a další.
Kontakt: Ing. Věra Poláchová, tel.: 556 783 631, polachova.v@vop.cz osobně po-pá od 6:30 do 14:30 hod. na adrese: Dukelská 102, Šenov u NJ
Volné místo seřizovači - obsluha cnc obráběcího centra pro lokalitu Šenov u Nového Jičína.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Seřizovači - obsluha CNC obráběcího centra

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: VOP CZ, s.p.
Ulice: Dukelská 102
Město: Šenov u Nového Jičína
PSČ: 742 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Věra Poláchová
E-mail: Ing. Věra Poláchová
Telefon: +420 556 783 631

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VOP CZ, s.p.