Sociální pracovník/ce

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž (Kontaktní centrum Plus pro uživatele drog a jejich blízké)
- Požadujeme - vzdělání VOŠ nebo VŠ podle zákona č. 108/2006 Sb., § 110, případně adiktolog
- Osobnostní předpoklady - vyjasněný vztah k drogám, psychická odolnost a emoční stabilita, komunikační dovednosti, rozhodnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti, iniciativa, týmová spolupráce
- Dovednosti a znalosti - základní povědomí o účincích drog, základní povědomí o sociálních službách, sociálních dávkách, zákoně č.108/2006 Sb. o sociálních službách, stylistické schopnosti, dobrý písemný projev, práce na PC (MS Office) a práce s internetem, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Nabízíme - zajímavou a nestereotypní práci s lidmi, práci ve zkušeném a stabilním týmu, podporu při zaškolování, osobní i profesní růst, další vzdělávání, práci v certifikovaném zařízení se 17ti letou tradicí, odbornou týmovou i individuální supervizi, 25 dní dovolené
- sociální práce s uživateli drog v kontaktním centru (0,8 úvazku) a v rámci terénní práce (0,2 úvazku)

- Strukturovaný životopis spolu s ručně psaným motivačním dopisem zasílejte v listinné podobě na adresu Oblastní charity Kroměříž do 15. 3. 2017. Na obálku uveďte heslo Výběrové řízení KC. Uchazeči splňující požadavky budou pozváni k ústnímu výběrovému řízení, které se uskuteční dne 17. 3. 2017.

Přihlášením do výběrového řízení a zasláním požadovaných dokumentů uchazeči souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení.
Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo jej zrušit kdykoliv v jeho prů