Zdeněk Lihařík

Projektový manažer

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov, Stará Petrovická 14
ŘP sk. B, aktivní řidič / 2 roky praxe v řízení automobilu /, trestní bezúhonnost, čtení výkresové dokumentace, znalost jednoho cizího jazyka
Pracovní náplň: monitoring zakázek (komunikace se zákazníky, kontrola harmonogramu plnění zakázek, osobní návštěvy a schůzky s dodavateli apod.)
hlásit se na e - mail : info@konali.cz
Z : 23.1.2017 A : 7.6.2017
Volné místo projektový manažer pro lokalitu Krnov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Projektový manažer

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Zdeněk Lihařík
Ulice: Stará Petrovická 508
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Šimonková
E-mail: info@konali.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Lihařík