Pracovník technologické laboratoře

  • Ohníč

Pracovní místo ( Pracovník technologické laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
laboratorní příprava vzorků, administrativní činnost, vedení záznamů, správa a kontrola výrobních receptur, úprava kvalitativních parametrů výrobku, úprava technologických postupů, podíl na optimalizaci výrobních šarží pro jednotlivá výrobní zařízení
Požadujeme:
SŠ chemického či technologického směru, časovou flexibilitu, bezchybnou orientaci v základních výpočtech receptur (trojčlenka, procenta, díly), samostatné myšlení, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu k sebevzdělávání, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost práce na PC (MS Office), praxe výhodou, zajímavá a dynamická práce, možnost osobního rozvoje v závislosti na dosažených pracovních výsledcích, uvedena nástupní mzda
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem
Volné místo pracovník technologické laboratoře pro lokalitu Ohníč.