Účetní

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ
POŽADUJEME: SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru, min. 1 rok praxe v oboru, dobrá znalost účetních a daňových předpisů, práce s PC - úroveň středně pokročilá (MS Word, MS Excel), znalost SAP výhodou, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita (pracovní doba 7-16h). Nástup možný ihned nebo dle dohody.
NÁPLŇ PRÁCE: Účtování pokladny. Účtování dodavatelských a odběratelských faktur. Daňová problematika (DPH, DzPO). Účtování majetku
NABÍZÍME: Zázemí silné a stabilní ryze české společnosti. Zajímavou práci na HPP s možností prodloužení pracovního poměru. Motivační ohodnocení, výkonnostní prémie. Možnost odborného rozvoje a vzdělávání, seberealizace. Práce v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: personalni@jancaelektro.cz Do předmětu uveďte Účetní.
ov. 6.6.2017
Volné místo účetní pro lokalitu Valašské Meziříčí.