webový grafik

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( webový grafik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Webový grafik
Požadujeme
Zodpovědnost, pečlivost, kreativitu a pozitivní přístup
Výborné grafické cítění, profesionalitu a schopnost efektivně uchopit dané požadavky klienta
Výbornou znalost Adobe Photoshop
Základní představu o webových technologiích a možnostech (vědět, co znamená HTML, CSS, Javascript, Responzivní design,..)
Vhodné pro studenty ( DPP )
Nabízíme
Práci na DPP (dohoda o provedení práce)
příležitost rozvinout svůj potenciál a schopnosti, možnost aktivně se podílet na zajímavých projektech
férové jednání a odměňování
Náplň práce
Příprava grafických návrhů webových prezentací, eshopů a aplikací
Tvorba dalších grafických materiálů (např. loga, bannery, vizitky..)

Kontakt telefonicky, nebo emailem.
Volné místo webový grafik pro lokalitu Jablonec nad Nisou.