REALITNÍ MAKLÉŘ/KA

  • Jičín

Pracovní místo ( REALITNÍ MAKLÉŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: bmatous@realityiq.cz

Náplň práce:
- samostatná a zajímavá práce realitního makléře - práce v kanceláři a terénu – zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí
- vyřizování běžné administrativní agendy spojené s prodejem a pronájmem nemovitostí
- telefonická komunikace s klienty, prohlídky nemovitostí, …atd.
- výběr a příjem nemovitostí do prodeje

Požadujeme:
-min. středoškolské vzdělání
-příjemné vystupování
-komunikativnost, časová flexibilita a výborné organizační schopnosti
-týmového ducha, pozitivní přístup a smysl pro humor
-znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) a práce s internetem
-řidičský průkaz skupiny B
- odhodlání ovlivnit výši svého výdělku pracovitostí s cílem stát se pravým profesionálem v oboru

Nabízíme:
-motivační finanční ohodnocení
-příjemné prostředí, kolektiv a zázemí kanceláře v centru Jičína
-práci v dynamicky rostoucí společnosti
-základní školení zdarma , podporu staršího makléře a asistentky, profesionální růst a firemní benefity
-v rámci programu AKM ( Auto Každému Makléři ) možnost získání vozu Škoda Octavia III. 1,6 TDi k firemnímu i soukromému použití a mnoho dalších výhod
-zaměstnanecké výhody: firemní akce, provize z prodeje, vzdělávací kurzy, školení
-vhodné i pro absolventy
Volné místo realitní makléř/ka pro lokalitu Jičín.