Řeznictví Stejskal s.r.o.

řezník - bourač

Odeslat

Pracovní náplň
prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo řezník - bourač pro lokalitu Chotěboř.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řezník - bourač

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Řeznictví Stejskal s.r.o.
Ulice: Krále Jana 275
Město: Chotěboř
PSČ: 583 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Stejskal
E-mail: reznictvi.stejskal@seznam.cz
Telefon: +420 602 825 816

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Řeznictví Stejskal s.r.o.