TELEFONNÍ OPERÁTOR / ka

  • Most

Pracovní místo ( TELEFONNÍ OPERÁTOR / ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TELEFONNÍ OPERÁTOR
Poskytování informací o službách zákazníkům, minimální zkušenost s telekomunikací obchodního zaměření. Jednoduchá práce na PC (excel, word). Jedná se o slušnou, nenáročnou a stabilní práci Z DOMOVA s možností se rozvíjet a pracovat na zajímavém projektu. Profesionální zaškolení.
Pracuje se 5 hodin denně od 10:00 - 15:00.
Požadujeme dobré komunikační schopnosti s příjemným hlasovým projevem bez vady řeči. Spolehlivost, cílevědomost, tah na branku, férovost.
Mzda 80,-Kč/1 hod. + % z prokazatelně uzavřených nových obchodů - pravidelné výplaty 1x za týden
HLÁSIT SE: Miroslav Kubánek tel.: 773 133 112 volat Po - pá od 9:00 - 17:00hod., osobně po telefonické domluvě
Volné místo telefonní operátor / ka pro lokalitu Most.